Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego

18 maja 2022 roku uczniowie klasy 5A i 5B wraz z nauczycielami uczestniczyli w wycieczce szkolnej do Ojcowskiego Parku Narodowego. Pierwszym punktem naszej wyprawy było zwiedzanie Zamku w Pieskowej Skale. Uczniowie z zainteresowaniem obejrzeli dziedziniec i Skałkę Dorotki, skąd następnie udaliśmy się pod Maczugę Herkulesa. Następnym punktem wycieczki był przejazd do Ojcowa. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od pieszej wędrówki do Groty Łokietka, skąd następnie Wąwozem Ciasnej Skałki udaliśmy się
do Bramy Krakowskiej i urokliwego Źródełka Miłości. Po drodze zobaczyliśmy również Igłę Deotymy, Zespół Skał Góry Koronnej oraz przepiękne zabudowania ojcowskie. Zwieńczeniem naszej wyprawy były ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek, a to wszystko w otoczeniu malowniczych widoków.