Wszystkie dzieci zbierają Elektrośmieci

Cieszymy się, że możemy podzielić się z Państwem radosną wieścią – nasza szkoła wzięła udział w ważnej inicjatywie społecznej o nazwie Wszystkie dzieci zbierają Elektrośmieci. Akcja ta jest nie tylko świetną okazją do edukacji ekologicznej, ale także wkładem w ochronę środowiska i budowę świadomości ekologicznej wśród naszych uczniów oraz społeczności szkolnej.

Dlaczego elektrośmieci? Elektronika, którą używamy na co dzień, często zawiera substancje szkodliwe dla środowiska, a także materiały, które mogą być ponownie wykorzystane. Dlatego ważne jest odpowiednie i odpowiedzialne utylizowanie zużytej elektroniki.

W ramach naszej uczestnictwa w akcji, zachęcaliśmy uczniów oraz ich rodziców do przynoszenia zużytych sprzętów elektronicznych do szkoły. Dzięki zaangażowaniu naszej społeczności udało nam się zebrać 325 kg elektrośmieci, które zostały przekazane do właściwej utylizacji lub recyklingu.

Pragniemy podziękować wszystkim uczestnikom akcji za ich zaangażowanie oraz wkład w ochronę środowiska. Wasza pomoc ma realny wpływ na naszą planetę!

Wspólnymi siłami możemy uczynić świat lepszym miejscem dla przyszłych pokoleń. Dziękujemy, że jesteście częścią tej szlachetnej inicjatywy!

Jednocześnie informujemy, że nasz szkoła kontynuuje zbiórkę. Druga edycja odbędzie się w marcu. Dokładna data podana zostanie bliżej terminu zbiórki.