Spotkanie z Pierwszoklasistami – rok szkolny 2023/2024

W dniu 20 marca 2023 r. zapraszamy do szkoły Rodziców i uczniów, którzy rozpoczną naukę od 01 września 2023 roku w klasach pierwszych. Spotkanie odbędzie się w hali sportowej (do Państwa dyspozycji będzie cały sektor trybun). Podczas spotkania będą obecni nauczyciele, którzy przejmą wychowawstwa w klasach pierwszych. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.15.

Do szkoły proszę wchodzić bocznym wejściem idąc wzdłuż zachodniej ściany szkoły. Będą stosowne oznaczenia.

Ze względów bezpieczeństwa i organizacyjnych nie przewidujemy zwiedzania szkoły.
Informuję jednocześnie, że brama wjazdowa na teren szkoły będzie otwarta, aczkolwiek zachęcam do przybycia piechotą, ponieważ parking może okazać się za mały.