Spotkanie z Architektem klasy 3D

O tym, że współpraca Rodziców ze szkołą jest bardzo ważna, wiedzą wszyscy. A jak ważna jest obecność Rodzica, w rozwijaniu zapału do nauki i pasji, mogli się przekonać uczniowie klasy 3D, którzy w ramach zajęć dydaktycznych przewidzianych w programie klasy 3, mieli spotkanie z Architektem, prywatnie Tatą Wojtka – jednego z uczniów naszej klasy. Pan Piotr 27 kwietnia rewelacyjnie opowiedział o sztuce kształtowania przestrzeni, czyli architekturze, Uwrażliwił nas  też na poczucie piękna, kształtowanie wyobraźni i przestrzeni, tak by była ona zarazem piękna, użyteczna i funkcjonalna.

Po spotkaniu, okazało się, że niektórzy uczniowie, chcą iść śladem naszego Gościa i marzą o zostaniu projektantem domu, czy architektem wnętrz. Na zdjęciach możemy podziwiać ich projekty – konkurs z nagrodami ogłoszony przez Pana  Piotra został rozstrzygnięty 4 maja, gdy Tata Wojtka znowu zagościł w naszej klasie. A oto zwycięzcy i ich prace.