Samorządowa szybka randka!

W poniedziałek 23.10.2023 r. przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego (Emilia Kuźma, Daniel Szarpak oraz Bartosz Ludwiczak) uczestniczyli w Krakowskim Dniu Samorządu Uczniowskiego (KDSU), który był pełen energii i inspiracji!
Oficjalne rozpoczęcie wydarzenia rozpoczął I Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Polityki Społecznej i Komunalnej Pan Andrzej Kulig.
Tegoroczna inicjatywa nosiła nazwę Samorządowa Szybka Randka. Była to świetna okazja do wymiany pomysłów międzyszkolnych na różnego rodzaju akcje, wydarzenia itp. Dzięki temu wydarzeniu młodzi ludzie mają szansę rozwijać swoje talenty i pomysły, a także dowiedzieć się, jak skutecznie działać w swoich społecznościach szkolnych. To prawdziwa szkoła życia i zaangażowania!
Po zakończonych randkach zostaliśmy zaproszeni do zabawy w podchody, które zorganizowane były na terenie Parku Jordana. Był to owocny dla nas dzień i naprawdę miło spędzony czas.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Julita Daniluk