Mistrzostwa Dzielnicy X

W dniu 30 maja 2022 roku w Szkole Podstawowej nr 97 odbył się turniej siatkówki w ramach Mistrzostw Dzielnicy X. Zawody te, w tym roku są wyjątkowe ze względu na swój dziesiąty jubileusz, a dla naszej szkoły to pierwsze tak duże rozgrywki. 

Drużyna dziewcząt dzielnie walczyła i zmagała się z zawodniczkami ze Szkoły Podstawowej nr 97, nr 43 i Szkołą Rajską, zdobywając 3 miejsce i brązowy medal! Serdecznie gratulujemy drużynie sukcesu i godnego reprezentowania naszej szkoły.

Bardzo mocno zachęcamy do trzymania kciuków i dalszego kibicowania naszym uczniom w dalszej części rozgrywek o Mistrzostwo Dzielnicy X. 

Już 7 czerwca w naszej szkole zostanie rozegrany turniej koszykówki dziewcząt i chłopców, a 13 czerwca drużyna chłopców wyjedzie na turniej piłki nożnej do Rajskiej Szkoły.

CZEKAMY NA KOLEJNE MEDALE!