4c w Zakopanem

W dniach od 6-8.04.24 – klasa 4C wraz z Wychowawcą klasy i Opiekunami wybrała się na trzydniową wycieczkę do Zakopanego. Uczniowie mieli okazję zobaczyć perłę Polskich gór jaką jest Zakopanem, podziwiali Tatry wyjeżdżając górską kolejką na szczyt Gubałówki, odbyli także spacer po Krupówkach. Ponadto, Uczniowie mieli okazję odwiedzić inne najważniejsze punkty na mapie Zakopanego, jakimi są bez wątpienia narciarska Skocznia „Krokiew” oraz Tatrzański Park Narodowy. Mieli okazję również odwiedzić Muzeum Figur Stalowych, a w drodze powrotnej zwiedzili także Zamek w Niedzicy.
Wycieczka wszystkim Uczestnikom bardzo się podobała, wszyscy wrócili zadowoleni i szczęśliwi oraz bogatsi o nowe doświadczenia oraz wspomnienia, które zostaną z nimi na długo.