Zabawa andrzejkowa

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, uczą kreatywności, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń i fantazji. I tak właśnie było też w naszej szkole .
Uczniowie klas III a i III d kultywując tradycje związane z wigilią św. Andrzeja losowali wróżby przepowiadające przyszłość, lali wosk. Był słodki poczęstunek. Symbole wiedzy magicznej i inne elementy dekoracji dodawały tajemniczości całej scenerii.

Przy tej okazji pragniemy podziękować wszystkim rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku dla dzieci, uczniom za zaangażowanie w przygotowanie przepięknych strojów i zabaw.