Warsztaty przyrodnicze w klasie 3D

Zdobywanie wiedzy jest pasjonujące! Zwłaszcza, gdy mamy ciekawe pomoce. Przekonali się o tym uczniowie klasy 3D, którzy na przygotowanych przez Wychowawczynię warsztatach w dniu 25 kwietnia poznawali małopolskie parki narodowe, przyrodę w górach, ptactwo w Polsce i zachowania ekologiczne, ucząc się przy tym bezpiecznego obcowania z naturą. Świetną zabawą było tworzenie historyjek do specjalnych plansz. Uczniowie zamienili się w tropicieli błędów, okazało się, że mają dużą wiedzę na temat zachowania w parkach narodowych oraz gatunków zwierząt i roślin pod ochroną. Mieli też okazję integrować się przy tworzeniu ptaków ze skrawków materiałów i innych pomocy plastyczno-technicznych. A że pracowali z zapałem, widać na zdjęciach, notowali nawet na kolanach;)