Święty Mikołaj w naszej szkole!

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!

Tradycją już się stało, że 6 grudnia naszą szkołę odwiedza sam Święty Mikołaj! Również tym roku, ten długo wyczekiwany gość, przybył do nas i sprawił, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu. Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci troszkę starsi, a nawet najstarsi. Na Mikołaja czekały piękne przygotowane przez uczniów pod bacznym okiem wychowawców, wierszyki, piosenki…uściski i całusy. W tym dniu każdy został obdarowany upominkiem. Dobroduszny staruszek nie zapomniał o dzieciach, dyrekcji, nauczycielach i innych pracownikach szkoły, częstując ich słodkościami. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty.

Mamy nadzieję że za rok Święty Mikołaj znów nas odwiedzi…