Kosmopark

6 marca uczniowie klasy 3B udali się na wystawę Kosmopark znajdującą się w Solvay Park.
W trakcie niej mogliśmy się dowiedzieć kim był pierwszy człowiek na księżycu oraz jak nazywał się pierwszy, i jak dotąd jedyny, Polak, który poleciał w kosmos. Stając na specjalnie skalibrowanych wagach uczniowie dowiedzieli się ile ważyliby na Marsie, Saturnie czy Jowiszu. Mogli również poczuć jak to jest przeprowadzać naprawy w kosmosie dzięki specjalnym rękawicom, a w specjalnym obuwiu poczuli zwiększoną grawitację i spróbowali zrobić kilka kroków na innej planecie. Dzięki nowoczesnej technologii VR mogli zwiedzać nowe miejsca nie ruszając się z miejsca. A Ci najodważniejsi zasiedli w Wirówce i poczuli jak to jest być w stanie nieważkości.