Dzień Dziecka

1 czerwca 2022 roku uczniowie klas 1a, 1b oraz 1d wraz z nauczycielami udali się do Krakowskiego Parku Linowego, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Dzieci z niecierpliwieniem wypatrywały wszystkich atrakcji, które zostały dla nich starannie przygotowane. Trampoliny, plac zabaw, gra w piłkę nożną, czy puszczanie baniek mydlanych to tylko niektóre z zajęć, które czekały na naszych
ulubieńców. Najważniejszym punktem wycieczki była oczywiście trasa parku linowego. Dzieci ze skupieniem wysłuchały szkolenia Pana instruktora i z odwagą ruszyły na podbój trasy o długości 70 metrów. Niestraszna im była tyrolka, czy ruchome, wysoko zawieszone platformy. Uczniowie doskonale poradzili sobie z przejściem trasy, a uśmiech nie znikał z ich twarzy. Na rozpromienione świetną zabawą dzieci czekał przygotowany poczęstunek, i dalszy czas wspaniałej zabawy:)