Akcja świąteczna I Ty bądź Świętym Mikołajem

W okresie przedświątecznym zorganizowaliśmy akcję I Ty bądź Świętym Mikołajem i wręczyliśmy paczki świąteczne osobom samotnym, starszym i niepełnosprawnym, które zamieszkują w środowisku lokalnym. Klasa 3 A przygotowała paczkę dla Pana Pawła, który od niedawna jest wdowcem, dodatkowo opiekuje się swoją stuletnia matką. Klasa 3 C zrobiła paczkę dla samotnej starszej Pani, która doznała kontuzji nogi tym bardziej była wdzięczna za podarunki. Klasa 4 D zebrała ogromną paczkę dla Pana Łukasza, który jest po udarze i porusza się o kuli, dodatkowo okazało się, że paczkę wręczyliśmy mu w dniu urodzin. Klasa 5 A zgromadziła tyle podarunków dla starszej, samotnej Pani, która postanowiła obdarować jeszcze trzy inne Panie, tym samym dary się pomnożyły. Klasa 8 A przygotowała piękna paczkę dla osoby samotnej i wręczyła ja w okresie przedświątecznym. Dziękujemy za zaangażowanie rodziców i uczniów, którzy przygotowali i wręczyli paczki tym samym podkreśliliśmy, że święty Mikołaja nadal istnieje.