Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości – to polskie święto, obchodzone co roku 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski  Niepodległości. Święto to przypomina nam, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.
Z tej okazji dnia 10.11.2022 roku odbyła się akademia przygotowana przez uczniów klasy 4 B i 4 C oraz Chór Szkolny pod przewodnictwem nauczycieli muzyki: Pani Reginy Pawlarczyk i Pana Marcina Głąba, na którą zaproszono wszystkie klasy wraz z nauczycielami. Uroczystość rozpoczęła się od odśpiewania hymnu ” Mazurek Dąbrowskiego”, a przygotowany program był bogaty w pieśni patriotyczne oraz wiersze. 
Uroczystość ta z pewnością zapadnie wszystkim głęboko w pamięć. Dzień, który przeżyliśmy dumnie i z uśmiechem na twarzy, na pewno przyczyni się do kształtowania patriotycznych postaw naszych uczniów.